fbpx

Wdzięczność

49,99  z VAT

Czas trwania: 70 minut
Liczba utworów: 12

Muzyka w plikach mp3 o częstotliwości 432 Hz. Muzyka zawarta w tym albumie jest zwolniona z opłat ZAIKS, STOART oraz innych OZZ wymagających opłat. Poza zakupie natychmiast otrzymujesz muzykę i licencję, czyli zaświadczenie o bezterminowym zwolnieniu z opłat ważne dla Twojej firmy z fakturą. Licencję okazujesz w trakcie ewentualnej kontroli. Pliki możesz pobrać przez 30 dni, zapisać np. na laptop, telefon, tablet, pendrive i odtwarzać w lokalu bezterminowo bez abonamentu.

Posłuchaj utworu demo

SKU: 5902188070231 Kategorie: ,

Wdzięczność to klimat wewnętrznego spojrzenia duszy w zadowolenie i kreację pozytywnego życia. Klimatyczna muzyka w obrębie radosnego chillout’u nadaje specjalną atmosferę pozytywnego nastawienia. To ważne abyśmy potrafili zawsze się uśmiechać i promieniować radosnym spojrzeniem. Enigmatyczne melodie w sposób lekki i przyjemny wspomagają w redukcji napięcia dnia codziennego. Muzyka w swojej lekkości zdecydowanie buduje tło wyszukanego klimatu dla zadowolenia i optymizmu.

Łączny czas to 70 minut

Utwory w tym albumie:

 1. Wdzięczność 5:42
 2. Jest dobrze 5:26
 3. Optymizm 4:56
 4. Radość 5:53
 5. Chillout’owo 5:09
 6. Echo miasta 5:20
 7. W blasku popołudnia 6:36
 8. Luźny wieczór 5:05
 9. Nocne miasto 6:17
 10. W cieniu dnia 7:37
 11. Imprezowo 5:16
 12. Oczekiwanie 6:50
Muzyka zawarta w tym pakiecie jest zwolniona z opłat ZAIKS, STOART oraz innych OZZ wymagających opłat i jest dedykowana do gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, wizażu, stylizacji paznokci, medycyny estetycznej, masażu i pokrewnych. Wydawnictwo Victor11 za pośrednictwem Beauty Music oraz autorzy i kompozytorzy utworów zawartych w produktach Wydawnictwa nie są członkami polskiej ani żadnej innej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i pokrewnymi, stowarzyszenia twórców, artystów, wykonawców oraz organizacji producentów. Zaświadczenie o zwolnieniu z opłat za publiczne odtwarzanie tytułów wyszczególnionych na fakturze ważne jest przez czas nieokreślony.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.