fbpx

Współpraca Autorska z Beauty Razem

Dziękujemy że to czytasz. Oznacza to, że razem możemy zrobić coś Wartościowego dla Innych i pomóc Branży podnieść się z kryzysu.
Najważniejszymi celami jest pomoc salonom w zwiększeniu zysków, ograniczeniu kosztów, ale też przywrócenie wszystkim wysokiego Poczucia Własnej Wartości.
Dzięki temu, przeglądając się rano w lustrze, mamy wyjątkowe poczucie, że zrobiliśmy dla Innych wszystko, co było w naszej mocy.

Współpracując w charakterze Eksperta Beauty Razem, otrzymujesz klarowne, uczciwe, transparentne zasady:

 • Występując jako Ekspert Beauty Razem, w ciągu kilkunastu minut trafiasz do pierwszej ligi Beauty w Polsce
 • Jesteś zaprezentowana największemu i najbardziej aktywnemu audytorium, które skupia 95,5% wszystkich salonów Beauty w Polsce
 • Wspólnie wybieramy zakres ekspercki, który jest Twoją szczególną pasją i w którym masz doświadczenie
 • Wspólnie szkolimy Cię abyś profesjonalnie przyjęła rolę ekspercką, występowała w mediach i ograniczyła stres
 • Wspólnie opracowujemy zakres usług oraz harmonogram wydawniczy, które razem przygotujemy dla Branży
 • Po Twojej stronie jest opracowanie merytoryczne i konieczne minimum czasu zaangażowania
 • Po naszej stronie jest promocja w 34 zintegrowanych projektach Beauty oraz pełna redakcja, korekta, montaż i inwestycja w Ciebie

Musisz jednak przyjąć nasze oczekiwania: część usług oddasz Branży w formule “za darmo lub co łaska”, aby pomóc innym. Nie każdy jest w stanie teraz za nie zapłacić. Z naszej strony staramy się, aby były to te usługi, których przygotowanie wymaga od Ciebie jednorazowego lub niewielkiego nakładu czasu.

Akceptujemy że Twoja praca ma swoją wartość, także finansową. Rozumiemy, że mimo że chcemy wspólnie pomóc, za “dziękuję” nie opłacisz czynszu i nie nakarmisz dzieci. Jeśli zastanawiasz się jak fenomen prowadzenia serwisu wsparcia “za darmo lub co łaska” jest możliwy – z przyjemnością Ci wyjaśnimy jak wygląda jego budżet:

 • Otrzymujesz bardzo dużą skalę działania, autorytet i rozpoznawalność, na nasz koszt. Dzięki temu, otrzymując wsparcie “co łaska”, dzielimy się wspólnie przychodami, z czego masz wynagrodzenie.
 • Jeśli oferujesz poza Beauty Razem dalsze usługi dla osób które staną się Twoimi Klientami dzięki naszej promocji, część z tych wpływów wraca do nas, jako nasze wynagrodzenie. Usługi te będą dodatkowo promowane w ramach naszych mediów.
 • Otrzymując swoją część wynagrodzenia, swobodnie utrzymujesz się, masz przychód i się rozwijasz. I cieszysz się że pomogłaś innym, którzy Cię doceniają.
 • Otrzymując naszą część wynagrodzenia, możemy dla Branży rozwijać wsparcie bezpłatne, “co łaska” i tanie. Jest to możliwe dzięki wsparciu i Ciebie i nas wspólnie przez wspaniałe osoby z Branży którymi pomagamy.

Rozwiązanie które wypracowaliśmy w dużym stresie, jest unikalne w Polsce, kompromisowe i spotyka się z olbrzymią akceptacją Branży.
Liczymy, że dzięki temu Ty będziesz uczciwie wynagrodzona za swoją pracę, a projekt społeczny Beauty Razem zbilansuje się na zero lub pozwoli na zainwestowanie w kolejne projekty Beauty, które pomogą innym.

Jak rozpocząć współpracę? Po prostu napisz maila na: michal@asp.edu.pl. Poznasz doświadczonego w branży sprawcę tego zamieszania, ale też życzliwego i serdecznego człowieka, który chętnie porozmawia z Tobą o możliwej współpracy eksperckiej. Razem możemy więcej! <3