fbpx

Vocal Chill 3

49,99  z VAT

Czas trwania: 62 minuty
Liczba utworów: 12

Muzyka w plikach mp3 o częstotliwości 432 Hz. Muzyka zawarta w tym albumie jest zwolniona z opłat ZAIKS, STOART oraz innych OZZ wymagających opłat. Poza zakupie natychmiast otrzymujesz muzykę i licencję, czyli zaświadczenie o bezterminowym zwolnieniu z opłat ważne dla Twojej firmy z fakturą. Licencję okazujesz w trakcie ewentualnej kontroli. Pliki możesz pobrać przez 30 dni, zapisać np. na laptop, telefon, tablet, pendrive i odtwarzać w lokalu bezterminowo bez abonamentu.

Posłuchaj utworu demo

SKU: 5902188079944 Kategorie: ,

To już trzecia odsłona Vocal Chill. Idealnie skomponowane utwory połączone z bardzo inspirującym wokalem tworzą niesamowity klimat muzyki chillout.

Kto zna i lubi poprzednie części na pewno i tym razem się nie zawiedzie. Dla tych co Vocal Chill jest nowością, będzie to bardzo miłe zaskoczenie i zachęta do odkrycia innych propozycji z gatunku chillout. Muzyka ta niezwykle odpręża, łagodzi stres, a dodatkowo pozytywnie nastraja. Tej oraz poprzednich części Vocal chill nie może zabraknąć w kawiarni, salonie kosmetycznym oraz wszędzie tam, gdzie chcemy posłuchać lekkiej, odprężającej muzyki.

Łączny czas to 62 minuty

Utwory w tym albumie:

 1. Brazen 5:34
 2. No fear 4:27
 3. Watching me 5:11
 4. Changes 6:29
 5. Sunset 5:13
 6. So special 5:31
 7. Wish 5:16
 8. Let me go 4:52
 9. Take me there 4:50
 10. Can You feel? 4:49
 11. Emotions 4:52
 12. I’m searching for you 5:34
Muzyka zawarta w tym pakiecie jest zwolniona z opłat ZAIKS, STOART oraz innych OZZ wymagających opłat i jest dedykowana do gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, wizażu, stylizacji paznokci, medycyny estetycznej, masażu i pokrewnych. Wydawnictwo Victor11 za pośrednictwem Beauty Music oraz autorzy i kompozytorzy utworów zawartych w produktach Wydawnictwa nie są członkami polskiej ani żadnej innej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i pokrewnymi, stowarzyszenia twórców, artystów, wykonawców oraz organizacji producentów. Zaświadczenie o zwolnieniu z opłat za publiczne odtwarzanie tytułów wyszczególnionych na fakturze ważne jest przez czas nieokreślony.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.