fbpx
Beauty Razem > Marki > Firmy >

NovaLabs

Preparaty i bezpieczna pielęgnacja dla Twoich klientów

Ta wizytówka nie została jeszcze zweryfikowana.
Więcej informacji poniżej. [ Kontakt ]

NovaLabs

Preparaty i bezpieczna pielęgnacja dla Twoich klientów

Zobacz także

Polska marka i polskie produkty

Markę NovaLabs tworzą ludzie, którzy od lat dbają o rozwój kosmetologii dla gabinetów w Polsce i Europie. Nasza codzienna praca opiera się na dwóch założeniach:

  • Dbanie o jakość współpracy ze społecznością, którą tworzymy
  • Produkowanie preparatów dla profesjonalistów opartych na rzetelnych składnikach.

To drugie jest dla nas szczególnie ważne, w składzie produktów widzimy tylko nic nie znaczące słowo np. śluz ślimaka. W produkcie jednak może to być komponent o jakości NovaLabs lub jakości beczki z Azji. Oczywiste jest, w którym przypadku skóra faktycznie dozna wszystkich właściwości składnika, o których np. mówią badania lub artykuły naukowe. Mamy świadomość, że bierzemy odpowiedzialność również za Państwa klientów, dlatego niektóre składniki wytwarzamy sami (jesteśmy również producentem składników), resztę pozyskujemy od firm, które znamy i którym ufamy.

Nie chcemy być jedynie kolejną marką z kilometrowymi składami opartą na magicznym marketingu. Wiemy, które substancje, w jakich stężeniach faktycznie działają. Prowadzimy swoje gabinety i znamy wyzwania, jakie stoją przed profesjonalistami. Nigdy nie znajdziemy się w drogerii czy sprzedaży internetowej. To już 10 lat razem.

Nasza współpraca to działanie Producent -> Gabinet

Jesteśmy polską marką i tutaj tworzymy każdy nasz produkt, często robimy to na podstawie opinii gabinetów, z którymi współpracujemy i widujemy się na konferencjach i codziennych „kawach” 😊

Uważamy, że takie połączenie umożliwia rozwój i kształtowanie świadomości w ważnej sprawie, jaką jest profesjonalna opieka kosmetyczna. Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami.

Ta wizytówka nie została jeszcze zweryfikowana.

Już niedługo tutaj znajdziesz więcej informacji.

Poznasz firmę, jej ofertę, produkty i usługi. Będziesz także mogła skontaktować się bezpośrednio w celu otrzymania oferty dla Ciebie. Dowiesz się gdzie kupić jej produkty, a może nawet otrzymasz dodatkowy rabat :)

Między innymi nad tym pracujemy dla Ciebie w Beauty Razem.

Jeżeli chcesz zobaczyć tutaj ofertę od konkretnej firmy daj nam znać na adres online@beautyrazem.pl

Czytasz wizytówkę swojej firmy i chcesz przedstawić tutaj pełną ofertę dla Członków organiacji BeautyRazem? Dołącz do Beauty Guide i wejdź na wyższy poziom marketingu w branży Beauty.

Dodaj swoją markę do Katalogu Branży Beauty

Poznaj szczegóły