fbpx

Rejestr Instytucji Szkoleniowych

199,00  z VAT

lub za 0,00 zł z Kartą członkowską - sprawdź teraz

40-minutowy webinar instruktażowy, z którego dowiesz się jak obsługiwać Rejestr Insytucji Szkoleniowych. Na przykładzie własnej firmy wyjaśni Ci to Michał Łenczyński, prowadzący akademię od 2000 roku, która w momencie kręcenia filmu znajduje się na pierwszym miejscu na liście wszystkich instytucji szkoleniowych w Polsce.

Wspólnie krok po kroku przeklikacie poszczególne elementy, aktualizując wpis zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi. Proces rejestracji instytucji szkoleniowej jest analogiczny.

Kupując materiał otrzymujesz dostęp do video, które jest dostępne dla Ciebie przez minimum 1 rok. Materiał jest chroniony prawem autorskim. Zakup jednej sztuki upoważnia do oglądania materiału przez jedną osobę.

Zawartość pakietu Beauty VOD – Rejestr Instytucji Szkoleniowych:

  • 40min 14sek – Praktyczny instruktaż – Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Twoje korzyści:

  • Przejdziesz wraz z Michałem krok po kroku proces aktualizacji wpisu w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych
  • Będziesz widzieć co w którym miejscu dokładnie należy kliknąć aby nie popełnić błędu
  • Zobaczysz każdy ruch myszką na “żywym organizmie”, pierwszej w całym polskim RIS firmy
  • Dowiesz się, kto może szkolić w dziedzinach fryzjersko-kosmetycznych
  • Poznasz porady i uwagi o praktycznym prowadzeniu akademii szkoleniowej
  • Uzyskasz wsparcie eksperckie w ramach Grupy Beauty Razem

Prowadzący – Michał Łenczyński, najczęściej cytowana w mediach osoba w polskiej Branży Beauty. Założyciel Beauty Razem, ponad 60-tysięcznej, najaktywniejszej w kraju grupy branżowego wsparcia. Wielokrotny negocjator z rządem z ramienia branży. Od 2000 r. dyrektor krakowskiej Akademii Sztuki Piękności, “kuźni Branży Beauty”, która na przestrzeni ponad 20 lat z sukcesem wykształciła stacjonarnie 8.000 osób z 50 krajów świata. Ponad 15-letnie doświadczenie w RiS, prawie oświatowym i edukacji kosmetycznej czyni go jednym z najbardziej doświadczonych w kraju ekspertów w tej tematyce.

Po zakupieniu VOD, możesz zadawać pytania ekspertowi na łamach Beauty Razem, w komentarzu w odpowiednim wątku. Instruktaż możesz oglądać nieograniczoną liczbę razy, przez 30 dni od zakupu. Dostęp do instruktażu Beauty VOD otrzymujesz natychmiast po zakupie.

Informacje dodatkowe

Nazwa na fakturze

Film szkoleniowy: Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Może spodoba się również…