fbpx

3 czynniki sukcesu Beauty

199,00  z VAT

lub za 0,00 zł z Kartą członkowską - sprawdź teraz

W trakcie krótkiej prelekcji, Michał Łenczyński (Beauty Razem, człowiek roku Branży Beauty) ujawnia niezwykle aktualne 3 czynniki sukcesu w biznesie fryzjersko-kosmetycznym, które pozwalają Ci z sukcesem rozpocząć nowy rozdział w świecie, w którym permanentnie boimy się oceny innych, krytyki i… własnego sukcesu.

Ten wykład to silna pigułka motywacyjna, która pozwala Ci zmienić sposób myślenia i zamiast skupiać się na 100 czynnikach, efektywnie zrealizować 3 najważniejsze, by zwiększyć swoje zarobki i poziom satysfakcji z pracy.

Zapis VOD wykładu Michała Łenczyńskiego pt. 3 sekrety, dzięki którym wejdziesz z sukcesem w Nowy Rok z ostatniej edycji Hair&Beauty (19-20.11.2022) w Katowicach.

Prowadzący: Michał Łenczyński, założyciel Beauty Razem, w Branży od dziecka, od 2000 roku dyrektor Akademii, uhonorowany statuetką “Człowieka Roku Branży Beauty 2020-2021”

Kupując materiał otrzymujesz dostęp do video, które są dostępne dla Ciebie przez minimum 1 rok. Materiał jest chroniony prawem autorskim. Zakup jednej sztuki upoważnia do oglądania materiału przez jedną osobę.

Informacje dodatkowe

Nazwa na fakturze

Film VOD – Materiał edukacyjno-szkoleniowy dla Firmy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.