Karta Członkowska
Beauty Razem
to branżowy "Netflix" z ebookami, VOD, dokumentacją i stałym dostępem do grup FB.
Anna Kowalska
Od pandemii, coraz mniej salonów beauty pracuje w Sylwestra. W tym roku w branży nastąpił przełom, a klienci – chętniej cieszą się pięknymi fryzurami, paznokciami i makijażami.
Fundacja Beauty Razem, 100-tysięczna branżowa organizacja bada koniunkturę rynku usług kosmetyczno-fryzjerskich od 2020 roku. Tylko w sylwestrowych badaniach CAWI, wzięło udział ponad 16.000 respondentów, w 100% właścicieli salonów i specjalistów branży beauty.
Otwarte w Sylwestra zdeklarowało w kolejnych latach:
Źródło: Beauty Razem, badania CAWI w latach 2020-2023 na próbie 16.000 respondentów, 100% właścicieli salonów i specjalistów branży Beauty
Karta Członkowska
Beauty Razem
to branżowy "Netflix" z ebookami, VOD, dokumentacją i stałym dostępem do grup FB.
Anna Kowalska
Jeszcze w 2020 roku, 3 na 4 kosmetyczki i fryzjerki, przyjmowały klientów. W ciągu trzech lat trend się pogarszał i rok temu, przyjmował tylko 1 salon na 7.
Dzięki obniżce podatku VAT do 8 proc. w 2024 roku o którą zadbała fundacja Beauty Razem, ceny rosną wolniej niż innych usług, a Klientów stać na usługi beauty.
W tym roku, otwartych jest 3 razy więcej salonów kosmetycznych, a klienci chętnie je odwiedzają by cieszyć się pięknym makijażem, fryzurą i paznokciami.
Życzymy wszystkim spełnienia w życiu i samych sukcesów w 2025 roku!
TAGI
Komentarze
Przeczytaj także
Salony kosmetyczne, fryzjerskie, SPA, gabinety masażu czy barebershopy często korzystają z muzyki, aby zbudować odpowiedni klimat dla swoich klientów. Dobrze dobrana muzyka relaksuje, poprawia nastrój i wprowadza w atmosferę luksusu. Jednak czy muzyka w salonie może być odtwarzana legalnie i etycznie? To pytanie nurtuje wielu właścicieli salonów.
12 listopada 2024 r. odbyło się spotkanie Minister-Rzeczniczki MŚP, mec. Agnieszki Majewskiej z Fundacją Beauty Razem, prezesem Michałem Łenczyńskim.
Doszło do poważnej pomyłki w komunikacje Fundacji Obywatelskiego Rozwoju “deficyt (nie)odpowiedzialności” opiniującym projekt budżetu na 2025 rok. FOR podał kwotę nieuzyskanego VAT na usługi kosmetyczne w wysokości 7,2 miliarda złotych, podczas gdy faktyczna kwota wynosi średnio 220 milionów rocznie.
Wybierz swoją kartę członkowską, oszczędzaj i zarabiaj więcej. Mamy wszystko czego potrzebujesz w swoim biznesie beauty!