Stąd pobierzesz press pack Beauty Razem: logotypy, zdjęcia, teksty, opisy i materiały przeznaczone do publikacji w mediach.
Uwaga: po kliknięciu w logotyp, zostaniecie Państwo przekierowani do wersji w najwyższym rozmiarze.
Granat + Sygnet Czerwień/Magenta
Czerń + Sygnet Czerń
Biel + Sygnet Czerwień/Magenta
Biel + Sygnet Biel
Granat + Sygnet Czerwień/Magenta
Czerń + Sygnet Czerń
Biel + Sygnet Czerwień/Magenta
Biel + Sygnet Biel
Opis skrócony:
100-tysięczna organizacja branżowa skupiająca specjalistów i właścicieli salonów beauty.
Opis 250 znaków:
100-tysięczna organizacja branżowa specjalistów i właścicieli salonów beauty. Doprowadziła sprawczo do wprowadzenia VAT 8% na sektor beauty, wynegocjowała 1 mld zł z rządowych tarcz i odwołania planowanego lockdownu branży. Jako hub biznesowy świadczy każdą usługę, jakiej potrzebuje salon.
Opis 500 znaków:
100-tysięczna organizacja branżowa skupiająca specjalistów i właścicieli salonów beauty, docierająca do 95% polskiego rynku salonów beauty wielu dziedzin. Jako hub usług biznesowych dla salonów zapewnia członkom każdy rodzaj biznesowego wsparcia w rozwoju salonów, by każdy specjalista skupił się na tym co kocha. Doprowadziła sprawczo do wprowadzenia VAT 8% na sektor beauty, wynegocjowała 1 mld zł z rządowych tarcz i odwołania planowanego lockdownu branży i jest obecna w 200 polskich i międzynarodowych mediach. Prowadzi także hiperaktywne społeczności social media.
Subbrandy pod znakiem zastrzeżonym Beauty <3
Katalog subbrandów jest aktualizowany.
TAGI
Komentarze
Przeczytaj także
Salony kosmetyczne, fryzjerskie, SPA, gabinety masażu czy barebershopy często korzystają z muzyki, aby zbudować odpowiedni klimat dla swoich klientów. Dobrze dobrana muzyka relaksuje, poprawia nastrój i wprowadza w atmosferę luksusu. Jednak czy muzyka w salonie może być odtwarzana legalnie i etycznie? To pytanie nurtuje wielu właścicieli salonów.
12 listopada 2024 r. odbyło się spotkanie Minister-Rzeczniczki MŚP, mec. Agnieszki Majewskiej z Fundacją Beauty Razem, prezesem Michałem Łenczyńskim.
Doszło do poważnej pomyłki w komunikacje Fundacji Obywatelskiego Rozwoju “deficyt (nie)odpowiedzialności” opiniującym projekt budżetu na 2025 rok. FOR podał kwotę nieuzyskanego VAT na usługi kosmetyczne w wysokości 7,2 miliarda złotych, podczas gdy faktyczna kwota wynosi średnio 220 milionów rocznie.
Wybierz swoją kartę członkowską, oszczędzaj i zarabiaj więcej. Mamy wszystko czego potrzebujesz w swoim biznesie beauty!